STOP mykózám a zápachu z obuvi!

1001OWE.jpg

Revoluční dezinfikátor KLENZ Model MS-200 KL  je přístroj s prokazatelnou až 99,8% účinností a to díky působení speciální technologie nano částic stříbra a ozónu, tedy látek s antibakteriálními vlastnostmi.

 

Princip nano technologie? 
Nano technologie je revoluční metoda dělení částic, která umožnila dělení částic stříbra na nano částice, které jsou  100 000 x menší než tloušťka vlasu. Používání stříbra jako antibakteriálního prvku je umocněno právě objevením nano technologie. Miniaturní nano částice jsou tak schopny využít svůj potenciál v boji s bakteriemi mnohem účinněji a efektivněji. Ozón sám o sobě má dezinfekční účinky a ničí v prostoru mikroorganismy. Je nezávadný, zdraví neškodný. S nano částicemi stříbra reaguje tak, že dokáže okamžitě rozložit buňky mikroorganismů.

Laboratorní testy prokázaly až 98% zničení kultury Trichophyton rubrum, což je nejčastější dermatofyt způsobující tzv. plísňové onemocnění. Další testy prokázaly potlačení kultury Psedomonas aeruginosa (účinnost 99,7%) a Escherichia coli (99,8%). V boji se zápachem byl prokázán v tomto přístroji dezodorační účinek s účinností 92% na vzorku vysoce páchnoucího amoniaku.


 

KLENZ- revoluční dezinfikátor doporučuje používat při při každé pedikúře! Po ošetření si klient obuje čistou a vydezinfikovanou obuv bez plísní a zápachu!

Laboratorní testy prokázaly:

- 98% účinost při potlační kultury Trichophyton rubrum - nejčastější dermatofyt způsobující plísňové onemocnění - mykózy

99,7% účinnost při potlačení kultury Psedomonas aeruginosa  - vyvolává řadu onemocnění - zánět močových cest, středního ucha či hnisání popálenin

- 99,8% účinnost při potlačení kultury Escherichia coli - vyvolává průjmová onemocnění

- 92% účinnost v boji se zápachem na vzorku vysoce páchnoucího amoniaku

Při procesu se již nepoužívají žádné další čistící látky nebo voda. Jedná se o ,,suchý proces bez působení tepla“, který je zcela bezpečný pro lidský organismus. Po ukončení 8 minutového čistícího cyklu, se můžou věci okamžitě používat v plném rozsahu a navíc u nich  nedochází k žádnému opotřebení!


Výhody revolučního dezinfikátoru: pomáhá při řešení problému s nehtovou mykózou, odstraňuje nepříjemný zápach z bot.
Další možnosti použití: kromě bot, na veškeré kožené zboží, ponožky, textilní výrobky, hodinky, hřebeny dětské hračky atd.

 

1proces ( 1-3 páry bot ) 50min/100,-

objednávat můžete i on-line v kategorii pedikúra