Řasy Blink lashes stylist & car
aplikace řasa na řasu
Na vlastní řasy se aplikují umělé řasy speciálním hypoalergenním adhesivem, jednotlivě řasa na řasu. Vaše řasy dále rostou dle svého přirozeného cyklu i s novou řasou. Spojení je tedy neviditelné, přirozené a pevné.Permanentní řasy se vyrábí syntetické nebo hedvábné, mají různou délku, zakřivení, sílu i barvu. Jsou lesklé a lehké, proto žádným způsobem nezatěžují přírodní řasy.
0
Jak dlouho prodloužené řasy vydrží?
Vaše přírodní řasy vypadávají zhruba každých 60 dní vlivem přirozeného růstového cyklu a jsou přirozeně nahrazovány růstem nových řas. S Vaší přírodní řasou tedy vypadne i řasa umělá a místo ní naroste nová. Proto je nutné doplnění umělých řas. Prodloužené řasy můžete nosit napořád, není  nutné dělat jakékoliv pauzy. 
  
Prvních 24 hodin:
řasy nesmí příjít do kontaktu s vodou a párou, nedotýkejte se řas, nenasazujte kontaktní čočky, neličte řasy ani oční víčka.

Po 24 hodinách :
nedoporučujeme používat řasenku, doporučujeme pouze řasenky určené pro prodloužené řasy. Vyvarujte se silného mechanického působení na řasy. Nepoužívejte jakékoliv kosmetické produkty na bázi tuků a oleje. Oční okolí odličujte opatrně odličovacím přípravkem na vodní bázi, nepoužívejte vatové tampóny (vhodnější jsou papírové ubrousky) Řasy denně opatrně pročesávejte speciálním kartáčkem. Nikdy se nesnažte sama umělé řasy odstranit. Plavání v bazénu nebo v moři je možné, ale příliš častý pobyt ve vodě může životnost prodloužených řas zkrátit. Extrémní teploty mohou způsobit uvolnění spojů.
1018NzU.jpg1017MDI.jpg1019OTh.jpg

Cena první aplikace 1.500,-
Doplnění řas 590,-

647YWM.jpg