Pedikúra v Salonu Sarah

Mokrá pedikúra je účinné a bezbolestné ošetření nohou, při kterém Vám profesionálně ošetříme chodidla a také nehty.

 Jak mokrá pedikúra probíhá?

Začátek mokré pedikúry věnujeme odmočení nohou ve vodní lázni. Poté je vaše kůže měkčí a díky tomu se velmi dobře pracuje s vašimi chodidly. Poté Vám bezbolestně odstraníme zrohovatělou kůži, otlaky, kuří oka. 

Podle přání Vám upravíme také nehty. Můžete si vybrat zda se rozhodnete pro lakování klasické nebo trvanlivé nebo jen přírodní vzhled 

o

637ZTB.jpg

Wellness pedikúra - Bára Syrová

Postup i produkty jsou u Wellness pedikúry absolutně odlišné, než na jaké jsme byli zvyklí při obyčejné pedikúře. Nejedná se tedy o pedikúru medicinální, ale o wellness pedikúru, pro kterou jsou speciálně uzpůsobené jak přípravky, tak celý postup. 

Profesionální ošetření s těmito jedinečnými přípravky je zázračným prostředkem proti unaveným nohám a podrážděným chodidlům. Zároveň efektivně odstraňuje ztvrdlou kůži na chodidlech a léčí popraskanou kůži na nohou.

Samotná procedura se skládá ze samých příjemných úkonů- masáže pedixovým máslem, peeling, který obsahuje pouze přírodní abraziva a esenciální oleje. Pro odstranění ztvrdlé kůže na nohou se nepoužívá žádný skalpel ani žiletka, ale pouze zázračný přípravek Go lightly, který pronikne do ztvrdlých buněk pokožky a uvolní je a poté je můžeme mechanicky odstranit plastovou škrabkou a dočistit přírodní pemzou. Zákazníci odcházejí nejen s dokonalým ošetřením nohou, ale i s nově načerpanou pozitivní energií. 

o

Boj proti zarůstajícím nehtům

Sulci protektory

Sulci protektory se ideálně hodí pro vyrovnávání, doplňování a tvarování bočních okrajů nehtů, jakož i pro obložení nehtu proti podrážděné nebo podebrané nehtové stěně. Zejména u zarostlých nehtů jsou tyto protektory výhodnější než tamponády. Doba uložení na daném místě činí až 4 týdny (nové fixování po 4 týdnech). Tyto dlahy zajišťují nejen obložení, způsobují také, že si nehet na svém volném okraji ponechává svůj široký tvar. Tím se vyrovnávají deformace nehtového lůžka, vyklenutí nehtové stěny a z toho pramenící deformace a poruchy růstu nehtu. 

 

B/S špony ... šponové nehtové korektory

Šponování je velmi efektivní metodou v boji proti zarůstajícím nehtům. Žádné strhávání, ale rovnání do přirozeného tvaru lůžka. Aplikace špony je zcela bezbolestné. nedochází k jakémukoliv porušení nehtu a nehtového lůžka.

B/S špona je vyrobena z umělé hmoty ve tvaru listové pružiny a celou plochou se bezbolestně lepí na nehet. Špona pomalu odrůstá s nehtem, nadzvedává nehet a zabraňuje dalšímu zarůstání.

B/S špona vydrží na nehtu až 4 týdny.

Lakování nehtů

848YTE.jpg

Vinilux je průlomový lak,který vydrží dokonalý celý měsíc.

Konečně je na světě lak, který Vám zaručí, že Vaše nehty nikdy nezradí.

Měnte ho proto, že chcete a ne proto že je to nutné !

SHELLAC představuje novou dimenzi lakování, díky které je konec dlouhému čekání na zaschnutí laku i jeho odlupování. Kombinuje jednoduchost nanášení laku a dlouhodobé 30-ti denní nošení s neporovnatelným leskem.

 

CENÍK 

Základní pedikúra 550
Základní pedikúra, lak  650
Základní pedikúra,shellac  750
Základní pedikúra, peeling  650
Základní pedikúra, peeling, lak  750
Základní pedikúra, peeling, shellac  850
Lakování nehtů bez pedikúry shellac s úpravou nehtů 490
Ošetření kuřího oka je v ceně pedikúry  -
Aplikace BS špony 1 nehet  380
Aplikace sulci protektoru  50