637ZTB.jpg

 

Pedikúra v Salonu Sarah


Mokrá pedikúra je účinné a bezbolestné ošetření nohou, při kterém Vám profesionálně ošetříme chodidla a také nehty.

Jak mokrá pedikúra probíhá?

Začátek mokré pedikúry věnujeme odmočení nohou ve vodní lázni. Poté je vaše kůže měkčí a díky tomu se velmi dobře pracuje s vašimi chodidly. Poté Vám bezbolestně odstraníme zrohovatělou kůži, otlaky, kuří oka. 

Podle přání Vám upravíme také nehty. Můžete si vybrat zda se rozhodnete pro lakování klasické nebo trvanlivé nebo jen přírodní vzhled :)

 

Pro domácí péči doporučujeme kosmetiku Allpresan, kterou můžete u nás i zakoupit

Pěnový krém s technologií BarrioExpert

Pěna není jen pěna! Produkty allpresan se zakládají na technologii, která umožňuje pěnový krém lehce a rovnoměrně rozetřít po pokožce. Forma krémové pěny podporuje rychlé vstřebání aktivních složek. Krémová pěna nemastí. Ihned po aplikaci je možné se obléknout. Na kůži se neobjevuje mastný film typický pro aplikaci běžných krémů a mastí.

Proč bychom měli o kůži pečovat?

Kůže je největší tělesný orgán. Má v rámci našeho těla celou řadu funkcí, které mají rozhodující význam pro naše tělesné i duševní zdraví a dobrý životní pocit. Přitom hrají důležitou roli např. kůže jako ochranná bariéra vůči vnějšímu prostředí či její ph-hodnota. Okolní prostředí je to, co nás stále znovu, pozitivně nebo negativně, ovlivňuje. Každé narušení kůže jako ochranné bariéry je potenciálním zdrojem komplikací, zejména v kombinaci s dalšími onemocněními jako jsou diabetes či různá kožní onemocnění. Pravidelná denní péče o kůži za pomoci vhodných produktů ji pomáhá optimálně chránit a udržovat v dobré kondici.

Obzvlášť při ošetření problematických typů pleti, jako je diabetická pokožka nebo pokožka s neurodermatidou, hraje správná a účinná péče o pleť důležitou roli. Krémovou pěnou Allpresan podpoříte nejen přirozenou regeneraci kůže a její optimální hydrataci, ale poskytnete poškozeným místům i ochranu před vnějšími vlivy.

Značka Allpresan

Produktové řady pro různé druhy péče o kůži 

Krémy Allpresan diabetic jsou určeny speciálně pro péči o kůži diabetické nohy. Pěnový krém Allpresan diabetic INTENSIV je první produkt, který se prokazatelně osvědčil při péči o diabetickou lůži i v meziprstních prostorech, aniž by jeho užívání vedlo k nadměrnému zvýšení vlhkosti, teploty či s tím souvisejícího nárůstu choroboplodných zárodků v těchto místech. 

Řada Allpresan PediCARE obsahuje produkty pro všeobecnou základní péči citlivé až velmi suché kůže a speciální produkty pro problematické oblasti jako je zrohovatělá kůže, praskliny a plísňová onemocnění. 

 Za pozornost jistě stojí i dva deodoranty z řady Allpresan PediCARE, pro ošetření obuvi a nohou, pomáhající odstranit z Vašich bot a nohou bakterie rozkládající pot a způsobující nepříjemný zápach. 

 


Novinka v našem salonu ! Wellness pedikúra - Bára Syrová

Postup i produkty jsou u Wellness pedikúry absolutně odlišné, než na jaké jsme byli zvyklí při obyčejné pedikúře. Nejedná se tedy o pedikúru medicinální, ale o wellness pedikúru, pro kterou jsou speciálně uzpůsobené jak přípravky, tak celý postup. 

Profesionální ošetření s těmito jedinečnými přípravky je zázračným prostředkem proti unaveným nohám a podrážděným chodidlům. Zároveň efektivně odstraňuje ztvrdlou kůži na chodidlech a léčí popraskanou kůži na nohou.

 Samotná procedura se skládá ze samých příjemných úkonů- masáže pedixovým máslem, peeling, který obsahuje pouze přírodní abraziva a esenciální oleje. Pro odstranění ztvrdlé kůže na nohou se nepoužívá žádný skalpel ani žiletka, ale pouze zázračný přípravek Go lightly, který pronikne do ztvrdlých buněk pokožky a uvolní je a poté je můžeme mechanicky odstranit plastovou škrabkou a dočistit přírodní pemzou. Zákazníci odcházejí nejen s dokonalým ošetřením nohou, ale i s nově načerpanou pozitivní energií. Tato pedikúra je požitkem pro všechny vaše smysly.

 

Lakování nehtů

848YTE.jpg

 

 

Vinilux je průlomový lak,který vydrží dokonalý celý měsíc ... bez podkladové báze .

Konečně je na světě lak, který Vám zaručí, že Vaše nehty nikdy nezradí.

Měnte ho proto , že chcete a ne proto že je to nutné !

 

 

SHELLAC představuje novou dimenzi lakování, díky které je konec dlouhému čekání na zaschnutí laku i jeho odlupování při běžných činnostech. Kombinuje jednoduchost nanášení laku a dlouhodobé 30-ti denní nošení s neporovnatelným leskem.

849YjA.jpg


Boj proti zarůstajícím nehtům

Sulci protektory

Sulci protektory se ideálně hodí pro vyrovnávání, doplňování a tvarování bočních okrajů nehtů, jakož i pro obložení nehtu proti podrážděné nebo podebrané nehtové stěně. Zejména u zarostlých nehtů jsou tyto protektory výhodnější než tamponády. Doba uložení na daném místě činí až 4 týdny (nové fixování po 4 týdnech). Tyto dlahy zajišťují nejen obložení, způsobují také, že si nehet na svém volném okraji ponechává svůj široký tvar. Tím se vyrovnávají deformace nehtového lůžka, vyklenutí nehtové stěny a z toho pramenící deformace a poruchy růstu nehtu. 

 

B/S špony ... šponové nehtové korektory

Šponování je velmi efektivní metodou v boji proti zarůstajícím nehtům. Žádné strhávání, ale rovnání do přirozeného tvaru lůžka. Aplikace špony je zcela bezbolestné. nedochází k jakémukoliv porušení nehtu a nehtového lůžka.

B/S špona je vyrobena z umělé hmoty ve tvaru listové pružiny a celou plochou se bezbolestně lepí na nehet. Špona pomalu odrůstá s nehtem, nadzvedává nehet a zabraňuje dalšímu zarůstání.

B/S špona vydrží na nehtu až 4 týdny.


ORIENTAČNÍ CENÍK 

Základní pedikúra 450
Základní pedikúra, lak  550
Základní pedikúra,shellac  650
Základní pedikúra, peeling, masáž   650
Základní pedikúra, peeling, masáž, lak  750
Základní pedikúra, peeling, masáž, shellac  850
Lakování nehtů bez pedikúry shellac s úpravou nehtů 450
Ošetření kuřího oka je v ceně pedikúry  -
Aplikace BS špony 1 nehet  380
Aplikace sulci protektoru  50