835OTd.jpgNOVÁ SLUŽBA Bond ULTIM8 - barvení a zesvětlování bude rychlejší, bezpečnější, výraznější a snažší díky alaninu a kyselině hyaluronové

Bond ultim8 je snadný antioxidační systém v jednom kroku. Struktura vlasu, poškozená častými chemickými zásahy, bude znovu zacelena a zregenerována. Proniká do vlasu, kde chrání a posiluje vlasové vlákno během barvení, odbarvování, zesvětlování a při trvalé. 


 

706OWM.png


Díky naprosto nové 3C technologii Vám můžeme nabídnout dokokonalé vytvrzení, lesk a odolnost materiálu !

703YWU.png


Novinka od CND RescueRXx™

Revoluční záchrana pro oslabené a poškozené nehty!

Pro nehty třepivé, štěpivé, odlupující se a proti bílým skvrnám.

650Yjh.jpg

Vysoce účinná nová péče na bázi keratinových proteinů, výživného jojobového a hydratačního mandlového oleje. Tyto látky se vážou přímo na přírodní nehet, posilují oslabené nebo poškozené nehty a zároveň udržují správnou hydrataci nehtu.


Při každodenním používání se dramaticky sníží třepivost a je potlačen vznik bílých skvrn.

KLÍČOVÉ SLOŽKY:

Keratinové proteiny jsou hlavní složkou přírodního nehtu. Rozpuštěné keratinové bílkoviny se váží na přírodní nehet, čímž podporují posílení nehtového lůžka a tím pádem celého nehtu. Povzbuzují a vysoce napomáhají odolnosti přírodního nehtu.
Jojobový olej napomáhá pronikání všech složek do nehtu, čímž zajišťuje výživu nehtové ploténky a okolní kůžičky a zároveň podporuje hydrataci.
Sladký mandlový olej hydratuje a zvláčňuje pokožku, působí jako kondicionér.

JAK POUŽÍVAT RESCUERXx™:

RESCUERXx™ je určen pro nehty poškozené či oslabené, ať už mechanicky či vlivem životního prostředí. Pro dosažení nejlepších výsledků v péči o nehty doporučujeme aplikovat na nehty dvakrát denně. Lehce vmasírujte do celého nehtu, včetně volného okraje a kutikuly. Pro dosažení optimálních výsledků používejte až 4 týdny.

KLINICKY PROKÁZANÉ VÝSLEDKY:
1. týden
80% respondentů zaznamenalo zlepšení nehtu
80% pozorovalo méně bílých skvrn
4. týden
80% respondentů potvrdilo menší třepivost nehtu
73% respondentů potvrdilo menší štěpivost nehtu

V NAŠEM SALONU JIŽ K ZAKOUPENÍ !!!