879MTR.jpg

 

 

788M2E.jpg

 

Lenka Mervartová

Spolumajitelka a managerka Salonu Sarah. Narodila se v roce 1985 v Děčíně ve znamení raka.  Jako kadeřnice pracuje od roku 2003 a neustále se vzdělává na pravidelných školeních Matrix a Biolage v Česku i v zahraničí.

Lenka je vyhledávaná specialistka na melírování vlasů.  Její perfektní  střihy nevyžadují náročnou údržbu. Preferuje přirozenost ,ale dokáže si hravě poradit i s extravagancí.

Poradí vám vhodné přípravky na denní použití, které si zároveň můžete u nás zakoupit za přijatelné ceny.

 

 

 

 

Jana Staňková

Spolumajitelka a managerka Salonu Sarah. Narodila se v roce 1979 v Praze ve znamení raka.

Stará se aby byl Salon Sarah, místem kam se budete rádi vracet :)

V salonu pracuje jako manikérka a pedikérka. Od roku 1999 prošla proškolením na všemožné techniky a postupy v úpravě přírodních i umělých nehtů.  Stále navštěvuje školení a odborné semináře od CND, ale i jiných výrobců.

V současnosti Vám dokáže poradit z nepřeberné škály produktů ty nejlepší přímo pro Vás. Preferuje přirozenost a jednoduchost.  

 

 
790NzA.jpg
 791OGF.jpg

 

 

Lenka Bystričanová 

Lenka se specializuje na prodlužování řas a permanentní make-up. Narodila se v roce 1986 ve znamení štíra.

V oboru pracuje již od roku 2002. Lenka dále poskytuje našim zákaznicím denní, večerní, příležitostní a svatební líčení. 

Pro svou práci používá nepřeberné množství výborných produktů od nejrůznějších značek .

V Salonu Sarah pracuje jíž od úplného začátku a nadšené reakce Lenčiných zákaznic nás velmi těší a jsme rádi , že pracuje v našem týmu :)

 
 

 

 

Vojtěch Svatoň

Vojta se narodil v roce 1996 v Praze ve znamení panny. Svojí práci se věnuje od roku 2012 .

V Salonu Sarah pracuje jako kadeřník a naše zákaznice a  zákazníci si ho hned oblíbily.

Vojta Vás překvapí svojí profesionalitou a znalostmi v oboru. V brzké době bude proškolen na školeních a seminářích Matrix a Biolage.

Nejvíce snad péči kadeřníka Vojty oceňují pánové, kteří si oblíbily precizní střih a navíc  i možnost pokecat si jako chlap s chlapem :)

 792NTA.jpg
 793YzE.jpg  

 

 

Lucie Drechslerová

Lucie pracuje v Salonu Sarah jako kadeřnice. Narodila se v roce 1982 v Příbrami ve znamení lva. Jako kadeřnice pracuje od roku 1999.  Lucka je pravidelně proškolovaná na nové produkty Matrix a Biolage v Česku i v zahraničí.

V našem salonu není tak úplně nováčkem a pamětníci si jí mohou pamatovat i z našeho salonu Coiffeur na Pražských Vinohradech.

Lucka Vám poradí s barvičkou a střihem. Pomůže Vám najít ten správný produkt pro Vaše vlasy a potěší Vás nějakou vtipnou historkou ze svého života :)

 

 

 

 

Veronika Krošláková

Veronika se narodila v roce 1995 v Praze ve znamení blížence.

V Salonu Sarah pracuje jako kosmetička, manikérka a pedikérka. Svojí práci se věnuje od roku 2011. Verča navštěvuje školení a semináře CND, Mallu Wilz a  Alissa beauté . Verča je velmi precizní a snaží se pro své zákaznice udělat maximum. 

Jistě Vás potěší krásnou manikúrou, dokonalou pedikúrou a příjemnou nabídkou kosmetických ošetření pleti. 

Zákaznice si Verču oblíbily pro její milou, veselou a nekonfliktní povahu. 

 794MjE.jpg
 
b
Karolina Kotková
Jsem narozena v Teplicich v roce 1993 ve znamení váhy a svou praci dělám již 6 rokem. Práce kadeřnice mě neustále baví a naplňuje. Ve svém oboru se specializuji na prodlužování a zahušťování vlasů. Baví mě colorace ve vsech technikách. Jsem proškolená na veškeré techniky Balayage a Paintingu.
Ale ani krátké vlasy pro mě nejsou problém.V extravaganci se take dokáži pořádne vyřádit.